gothics.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..

+11
kAra_meLenk
TeNeKe
cursedshit
dark_light
silenceOFdeath
ArİsEdEvİl
hell_angel
dark_gothic
the_crow
MaTRocX
asi_qenc
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
asi_qenc
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 2231

Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Empty
MesajKonu: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 02 2008, 20:00

konu qayet acık demek isteyipte dudakLarınızda Kalan içinizden cıkamayn.. sewqi ßelkide nefret ne hissedipte sölyemediyseniz ßurdan duyurun..
MaTRocX
Yeni Üye
Yeni Üye
MaTRocX

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 02 2008, 20:24

birine yalan söledim herseyi kaybettim sölemeseydim keske o an ölseydim herseyimdi o kişi onu kaybettim şimdi başka biri var onun öyküsünde yanlış yaptım beni affetceğini bildiğim an herseyden geçmeye hazırdım..
asi_qenc
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimePerş. Ocak 03 2008, 17:45

Sölemek isteipte içimde Kalan ßir war söliim

Ankarda ne qüseL okuycaktm qeri ßuraya döndüqüm için pişMan oLdum aSLında ama büşram olmadanda dayanamazdım tabi (::

kujum Sen alınma sensiz hayat olmas ßüşrajımm Ama okul cok qüseLdi (::
the_crow
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
the_crow

Erkek Mesaj Sayısı : 1292

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimePerş. Ocak 03 2008, 21:51

ifirat ediorumm anneannemi babaannemden daha çok sefiorummm lol! lol! lol! lol!
dark_gothic
Yeni Üye
Yeni Üye
dark_gothic

Kadın Mesaj Sayısı : 38

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimePerş. Ocak 03 2008, 22:36

ozan seni aslında çok seviyorum ama çok keçisin çoook :S ama ben sevsemde faydasız o beni sevmiyoooo
asi_qenc
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimePerş. Ocak 03 2008, 22:45

itiraf ediorm ßaßa sayende ewimden soqudum..!
the_crow
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
the_crow

Erkek Mesaj Sayısı : 1292

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeC.tesi Ocak 05 2008, 12:01

itiraf ediorum akrabalarımın hepsini anneannem hariç hepsini kurşuna dizmek boğazlamak gırtlaklamak istiyorum evimizin huzur bozucuları Mad
asi_qenc
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeC.tesi Ocak 05 2008, 14:47

itiraf ediorm öss ßeklemycem Ankaraya firarım yakın Very Happy

ßu ewde ßu sehirde adamı Cinnet yaparLar Exclamation
hell_angel
Sürekli Üye
Sürekli Üye
hell_angel

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimePtsi Ocak 07 2008, 21:19

itiraf ediorum babamı öldürmek istiorum artıq rüyalarıma bile girio
asi_qenc
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeSalı Ocak 08 2008, 19:32

itiraf ediorm yasadıqım il midemi bulandırmaya basLadı... we itiraf ediorm beni buraya baqlayan ailem deil yada sadece anneannem weya annem diebilrm ailemden.. ama durmann nedeni büşra..
ArİsEdEvİl
Yeni Üye
Yeni Üye
ArİsEdEvİl

Erkek Mesaj Sayısı : 39

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 09 2008, 00:43

itiraf sitesii olmus bu yaa hanı ıcnızde kalanları solıcektınız ya
benımde ıcımde kaldı hayatta goremıcek bu yazdıgımı ama tur$u allah belanı versin ohh bee tur$u bu arada bırının lakabı allahın tursusu Very Happy:D:D:D
silenceOFdeath
Süper Üye
Süper Üye
silenceOFdeath

Erkek Mesaj Sayısı : 607

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeC.tesi Ocak 12 2008, 02:42

seni seviyorum!!
asi_qenc
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeC.tesi Ocak 12 2008, 14:10

sölemek isteyipte içimde kalanı söliim ben unuttum seni dierek kandıranlardan deilim kendimi bnce sen öle yap unuttm de sana bunu demek isterdm ama içimde kaldı cnkü bnm hayatım sensiz we mutlu dewam etcek ama snn olmıcak sana werdiiqm zarar için özr dilerm demek isterdm içimde kaldı seni üzdüüm için özr dilerm demek isterdm içimde kaldı ama seni unuttm dierek yalan sölemicem yasadıqım hersey bnm hayatmda yer etmiştr hcbiseyi unutmam kolay silincek seyler yasamam bunları sölicektm sana içimde kaldı sana wedam zamansız oldu unutmaya calıs diecektm böylesi daha ii diecektm içimde kaldı... içimde kaldı bunlar...Exclamation
dark_light
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
dark_light

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimePaz Ocak 13 2008, 00:40

beni kendinden soğuttun, benden güwen duygusunu çaldın, seni sewdim halde senden kurtulmak için çaba harcamaya başladım, 18 yaşı bana özgürlükmüş gibi tanıttın,her istedini yapabilirsin dedin o yaşına geldinde, ama bunn ne kadar yanlış bişi oldunu anlıyamadın
şiimdi bi an önce ewimden, bu hayattan,senden kurtulmak istiorum
seni sewiorum ama beni boğuosun,senn yüsüne karşı bunları sölemek isterdim ama beni dinlemiosun ki, beni hep susturuosun
aslında bu yaptıklarınn hepsi tek bi işe yaradı:içimde büüyük bi hırs oluşturdun
senden gıcık oluorum,senden kurtulmak istiorum ama seni sewiorum baba
ArİsEdEvİl
Yeni Üye
Yeni Üye
ArİsEdEvİl

Erkek Mesaj Sayısı : 39

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimePtsi Ocak 14 2008, 13:48

ben var ya dayımı hıc sevmıorum acık acık soluyom ıgrenc bırı bı ev aldık yenı adam kıracı buldum dıe 6 aydır kırayı yıyor ya onlar benım param senın yuzunden telefon alamadım (ah n95 im ) ver kıramızı yaa ev bızım alla alla dayııı huuoooppp yakalamıyım senı ızmırde opujem ellerınden Very Happy:D:D ya adam zorla karsıyakadan ev aldırdı kıracı koydum dıe parayı yıyo yaa allahım bak cok kzıdım yaa Evil or Very Mad yakısmıo dayı sana kzınada uyuz oluom artık sen evde yokken bana neler yaptı o sen hayal bıle edemezsın yengee sen ayrı bı mevzu bı daha teyzeme bagırma alırım aklını (cok mu agır oldu be) teyze cocugun analı babalı buyusun yengem ne anlar cocuk bakmaktan onun kızı sapık anlamıo ıste bakmaktan Very Happy:D:Very Happy neyse baya kustum buraya ortalık battı baya sorryy
cursedshit
Yeni Üye
Yeni Üye
cursedshit

Kadın Mesaj Sayısı : 27

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 16 2008, 14:31

yhaswssss şhu kurujular yahda adminlerden birinle konuşmak istiom alowwww sölicekmlerimm vaa peimm:D:D
asi_qenc
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimePerş. Ocak 17 2008, 00:42

özel msj atmaı dene;)
TeNeKe
Süper Üye
Süper Üye
TeNeKe

Erkek Mesaj Sayısı : 689

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimePtsi Ocak 21 2008, 21:36

NeDen Bu HaYat böLe nDn herKes Sahte...ayRılMaK İsteMioRuM SefiOrUm iŞtE LANET oLsUn confused
cursedshit
Yeni Üye
Yeni Üye
cursedshit

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimePtsi Ocak 21 2008, 21:38

asi_qenc demiş ki:
özel msj atmaı dene;)
aiyş saol davsie ijin hadunum çhok mersii
asi_qenc
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimePtsi Ocak 21 2008, 22:02

forum ßaslıqına uyqun konuya qeri dönelim lütfen.. SöyLemek isteyipte içinizde kalanLarı Yazın..
cursedshit
Yeni Üye
Yeni Üye
cursedshit

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeSalı Ocak 22 2008, 17:07

asi_qenc demiş ki:
forum ßaslıqına uyqun konuya qeri dönelim lütfen.. SöyLemek isteyipte içinizde kalanLarı Yazın..
ayh ayh ijimde kalmasın söliimmm bn bu kızıı hij sevmedim sevmek zorundada diilim en başından beri bnm peşimde sölediim herşeye ters cwplar verioo ıyq!!Very Happy:D:D
asi_qenc
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeSalı Ocak 22 2008, 17:14

eeth sewmek zorunda deilsn bnde seni sewmedm o yzdende sd ama sana ters dewap deil qereken sekilde uyqun cewap weriorm smdi konu burda kapansn..! baslıqa qeri dönüLsün pls..
kAra_meLenk
Bağlanan Üye
Bağlanan Üye
kAra_meLenk

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeSalı Ocak 22 2008, 20:22

evet tartışma yook (:

... içimde kaldıqı için söylüyorum Very Happy sitede gereksiz,ortamı bozmak,dalqa geçmek içn üye olmuş kişiler var Very Happy
asi_qenc
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeSalı Ocak 22 2008, 21:05

içimde kaldıqıı iççin sölüorm kuju$ sen warya beni acaip anlıon Very Happy
Maat
Sürekli Üye
Sürekli Üye
Maat

Kadın Mesaj Sayısı : 107

MesajKonu: Geri: Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..   Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın.. Icon_minitimeC.tesi Ocak 26 2008, 14:21

demonn sen pisLik'in tekisin.. qereksiz varLik xD

Söylemek isteyipte içinizde kalanLarı yazın..
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki