gothics.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

hayko cepkin

+21
asi_qenc
darknes
gamzegulkokan
the_crow
rocker_g
hayko-cepkin
Maat
spring
_broken_
morkukla
shadow
rock.princess
Pure__DeviL
ozn_devıl
monster hayko
SaintAnGeR
deathangel
VelvetVamp
Phadu
FRoZeN_HeLL_LiKe
hc.rock
25 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
morkukla
Sürekli Üye
Sürekli Üye
morkukla

Erkek Mesaj Sayısı : 185

hayko cepkin - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 14 2007, 00:55

_broken_ demiş ki:
yha tabe her kesin kendi fikri ssaygı duyuyorum sizden de aynı davranışı bekliorum hayko yu sefmirum nedeni bi süre önce yüxexes programı(dream tv de) evanescence ye dil uzarması yana hayko şu anda yerel bi grup evanescence ise dünya grubu mantıksız buldum yane şebnem ferahım yandan çarpması die dalga geçti eva ile ama şebnem ferah konserlerinde eva nın bring me to life isimli şarkısını söylüyo ama eva tutup can kırıklarını sölemio.ayyy çhok usun yazdım galiba Embarassed Very Happy

evanasınızı haykoya karşı savunan zihniyet...Herşeyden önce Türksün bu bir..Amy harbiden tırsmıştır bu iki..şebnem ferah her zaman amy'yi tokatlar bu üç..bring me to life dedin harbiden düşme sahnesine yusuf yusuf nidaları çok ii gidiyor bu da dört..
morkukla
Sürekli Üye
Sürekli Üye
morkukla

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 14 2007, 00:58

_broken_ demiş ki:
ama bn de eva nın yerin de olsam bn de çıkarmazdım buy bi kural ön gruplar asıl gruplaran sert olamaz yane olursa kural bozulur önemli olan sertlik diil dir uluslar arası mı diiil mi yada kaseti ne kdr satıo önemli olan bunlardır hem eva nın böle bir şhey sölediği kesin diil dedikodu da olabilir menejerleri de sölemiş olabilir canlı bi açıklama duymadıklları sürece kimseye yargı yapılmamalı şimdi söledide ne oldu eva duydumu şebnem ferahın yandan yemişi dedi de ne oldu ben ce sevinmeli ve susmalıydı hayko sonuçta dünyaca ünlü bi grup onu iii yada kötü eleştirme zahmetinde bulunmuş !! Smile
bırakın bu işleri allah aşkına!!Organizatör Haykonun arkasında durmuştur bu da mı yalan?Hayko Türk müziği için bir çok şeyler yapıyor ve eminim çok iyi yerlere gelecek ve getirecek..
herkes istediği grup hakkında da yorum yapabilir ister canlı yayında olsun ister konser sonrasında..
bence gereken cevap verilmiştir.. Gurur duyun!!
spring
Yeni Üye
Yeni Üye
spring

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 14 2007, 17:10

hayko bnce türkiyede bnzeri olmayan bi kişi ses olsun kişilik olsun tarz olsun hayko göz korkutmayıda başardıysa helal olsun.haykonun dedikleri asılsız olsaydı daha fazla abartıp bire bin katıp daha çok abarta bilirdi. evanescence'deki korkku haykoyu daha çok gururlandırdı bnce. ki türk olarak bizide aynı şekilde....
_broken_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 14 2007, 17:24

morkula emin ol snden dah türk üm sırf türk olduğu için sahneye çıkıp yırtınan birini sevemem ayrıca eva nın türk olmamması hiç bi şhey i değiştirmez kaliteli müzik her yerde aynı kaliteyi taşır cnmmmss bunu bilmiosan artık bn snle muhattap olmam snn bu fikirlerini bi de www.evanescencetr.com da ukala hayko nun boyundan büyük şheylere kalkışması die bi bölüm var oraya yaz bnce en iii tepki orda cnms hade bye sna
Maat
Sürekli Üye
Sürekli Üye
Maat

Kadın Mesaj Sayısı : 107

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15 2007, 00:47

aLbumLer, ses, sahne show, hersey super..
morkukla
Sürekli Üye
Sürekli Üye
morkukla

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15 2007, 00:59

_broken_ demiş ki:
morkula emin ol snden dah türk üm sırf türk olduğu için sahneye çıkıp yırtınan birini sevemem ayrıca eva nın türk olmamması hiç bi şhey i değiştirmez kaliteli müzik her yerde aynı kaliteyi taşır cnmmmss bunu bilmiosan artık bn snle muhattap olmam snn bu fikirlerini bi de www.evanescencetr.com da ukala hayko nun boyundan büyük şheylere kalkışması die bi bölüm var oraya yaz bnce en iii tepki orda cnms hade bye sna

bana benden daha Türk olduğunu kanıtlar mısın?Öyle vurkaçla nereye kadar gideceksiniz?Öyle kalitesiz forumlarda işimiz yok..senide her zaman haykocepkin.biz'e bekleriz..Evanasınızda "kestane sound"'lu hafif müiğine devam etsin sizde oturup alkışlamaya...Hadi canım uğurlar olsun..Evanasınız topici yan tarafta..
_broken_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15 2007, 15:14

morkukla demiş ki:
_broken_ demiş ki:

bana benden daha Türk olduğunu kanıtlar mısın?Öyle vurkaçla nereye kadar gideceksiniz?Öyle kalitesiz forumlarda işimiz yok..senide her zaman haykocepkin.biz'e bekleriz..Evanasınızda "kestane sound"'lu hafif müiğine devam etsin sizde oturup alkışlamaya...Hadi canım uğurlar olsun..Evanasınız topici yan tarafta..
sıklıya gelince kaç cnmss sn bnden daha türk olduğunu söle bakalım hem kalitesiz dediğin evatr ye hiç girmediğin belli oluo kurucuları arkadaşım olur ve anketlerde eva nın kendi sitesini geçtiğiz gerçeğini değiştiremessin koçum hade ister banların ister vatan haini ihanet edin çok ta takıom dimi seni eya bu siteyi sade ce gothic sözler için kayıt oldum gözüm bu sayfaya çarptı tabe bu sitede yırtmayı sevenler çok vrmış git haykona yırtın beraber bi tarafla4rınızı yırtın bu arada kim kimin ne b.. olduğunu bilio zorlama sınırlarını bu siteyede bi daha gitmicem snn gibi çok vardır belki üzgünüm ... bye
morkukla
Sürekli Üye
Sürekli Üye
morkukla

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 15 2007, 21:26

_broken_ demiş ki:
morkukla demiş ki:
_broken_ demiş ki:

sıklıya gelince kaç cnmss sn bnden daha türk olduğunu söle bakalım hem kalitesiz dediğin evatr ye hiç girmediğin belli oluo kurucuları arkadaşım olur ve anketlerde eva nın kendi sitesini geçtiğiz gerçeğini değiştiremessin koçum hade ister banların ister vatan haini ihanet edin çok ta takıom dimi seni eya bu siteyi sade ce gothic sözler için kayıt oldum gözüm bu sayfaya çarptı tabe bu sitede yırtmayı sevenler çok vrmış git haykona yırtın beraber bi tarafla4rınızı yırtın bu arada kim kimin ne b.. olduğunu bilio zorlama sınırlarını bu siteyede bi daha gitmicem snn gibi çok vardır belki üzgünüm ... bye

O kadar delikanlıysan at ö.m mekan bildir kanıtlayayım sana ne kadar Türk olduğumu..
Hayko topicini kirletmeyin yeter aman senin de yazman ne kadar önemliydi..
"kestane sound" dinlemeye devam edin siz..yusuf yusuf'a alışmışsınızdır siz..
"SENİN" qibilerin zaten işi yok forumda ..hadi canım yol verdim ancak..
spring
Yeni Üye
Yeni Üye
spring

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 16 2007, 17:14

türklük konumuz olduysa haykoda türk olduna göre onu savunmak bnce mantıklı mantılıklı olmasada en azından adamın yaptığı müzik dinlenmeye deer eva fanı ark sürekli evanescencenin sitesine davet edio bizi acaba sürekli orda kalsan hoş olmaz mı haykocepkin.biz inde sana ihtiyacı yok girmenide dilemiorum... markuk gibi girersende bişi anlamzsın bnce Razz
spring
Yeni Üye
Yeni Üye
spring

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 16 2007, 17:15

markukla ark. bnce davet etmene gerek yok bee anlamayan haykomun sitesindende anlamaz haykonun müziğinden anlamadığı gibi Smile
morkukla
Sürekli Üye
Sürekli Üye
morkukla

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 16 2007, 18:28

Hayko'yu tanımadan yorum yapıyorlar kendilerine bakmadan laf atıyorlar..çıldırtıyorlar..
Ancak laf atıp kaçarlar bu kadarlar işte..
Dediğim gibi onların yeri yoktur bu sitede ve haykocepkin.biz'de..
Evanasınız ile "kestane sound"a devam hehe..
spring
Yeni Üye
Yeni Üye
spring

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 17 2007, 16:08

kestane sound hehehehehe..... lol! flower
hayko-cepkin

hayko-cepkin

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01 2007, 20:02

Hayko 1 numara...
Harika.. muhteşem kişiliiil...=)
Her şeyiyle süper!
rocker_g
Aktif Üye
Aktif Üye
rocker_g

Kadın Mesaj Sayısı : 93

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 04 2007, 13:31

hayko cepkin uçuq sanatçılardan birisi. çok farklı bi tarzı var ben seviyorum tarzını.gözüne gelince onun çocukluktan olduğunu biliyorum. ona ayrı bi sempati kazandırıyo. saçları ztn muhteşem. ses desen manyaq. ayrıca yüxexes te verdiği canlı performans süperdi. çok deli piyano çalıyo.kaliteli rockçılardan biri..
the_crow
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
the_crow

Erkek Mesaj Sayısı : 1292

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 13 2007, 00:38

böyle bi adam bida gelmez dünyaya kıymetini bilelim Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
gamzegulkokan
Moderatör
Moderatör
gamzegulkokan

Kadın Mesaj Sayısı : 736

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 21 2007, 23:22

ewet kesınlıkle gelmez
darknes
Yeni Üye
Yeni Üye
darknes

Erkek Mesaj Sayısı : 33

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 23 2008, 21:45

hayKo cepkin türk rockın 1 numaralı ismi
Kendi tarzıylada beni büğülüyor
asi_qenc
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 2231

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 25 2008, 23:12

bdaha hayko qelmes (:
SibeRus[ApostLe]

SibeRus[ApostLe]

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 27 2008, 17:08

ben haykoyu tv makinasinda tanıdım
sonrada
bırakamadım
Very Happy affraid
asi_qenc
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 27 2008, 17:16

Apooo Sn konyann caq ATlayıp haykoyu qetrdiiqinde qİTTin mi?
kansız dert
Yeni Üye
Yeni Üye
kansız dert

Erkek Mesaj Sayısı : 44
Localisation : jim morrison , jimi hendrix , janis joplin ve cobain in yanından;)

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 27 2008, 19:31

kendisinden nefret ettiğim bir kişilik...
the-.-crow
Sürekli Üye
Sürekli Üye
the-.-crow

Kadın Mesaj Sayısı : 163

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 25 2008, 21:49

hayko hayko seviyorum bn bunu yaf melekler klibide gsel olmuş umarım 4.hayko konserme de gdrim bağımlılık yapıo Smile
asi_qenc
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 26 2008, 19:15

3 marTTa konyaya qelioLar kenDiLeri ..
ruh-çöplüğü
Sürekli Üye
Sürekli Üye
ruh-çöplüğü

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 20 2008, 12:56

of hayqom tipine kurban senin süper bi adam şarkıları harika konserleride sewiorum çomçok
darknes
Yeni Üye
Yeni Üye
darknes

Erkek Mesaj Sayısı : 33

MesajKonu: Geri: hayko cepkin   hayko cepkin - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 30 2009, 20:17

hayko cepkin benim için bi idol harika biri tarzı ve müzikleri

hayko cepkin
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2