gothics.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =(

+4
the_crow
cursedshit
tHe_fAtEs
Phadu
8 posters
YazarMesaj
Phadu
Uyuzluktan Vazgecmis Uye
Uyuzluktan Vazgecmis Uye
Phadu

Erkek Mesaj Sayısı : 471

Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =( Empty
MesajKonu: Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =(   Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =( Icon_minitimeÇarş. Nis. 18 2007, 18:53

yaa baktım ki daha dogrusu sorun bakamamamdı yanii şöyle saclarımım gözlerimi kapatmasından dolayı bakamıyodum insanlara iste dedim bende kestirim biraz bi pencere acim kendime.. emosun sen dediler bana kızlar.. =P
http://www.zflburda.com
tHe_fAtEs

tHe_fAtEs

MesajKonu: Geri: Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =(   Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =( Icon_minitimePtsi Ekim 01 2007, 15:15

o kızlar yalandemişler emoda genelde pencere kapalıdır Very Happy yan taraftaysa saçların olabilir blkim
cursedshit
Yeni Üye
Yeni Üye
cursedshit

Kadın Mesaj Sayısı : 27

MesajKonu: Geri: Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =(   Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =( Icon_minitimePaz Ocak 13 2008, 16:50

unudmayalımkie emo olmak 1 ayrıjalıkdırrxDxD bnje sevinn:D:D
the_crow
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
the_crow

Erkek Mesaj Sayısı : 1292

MesajKonu: Geri: Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =(   Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =( Icon_minitimePaz Ocak 13 2008, 16:56

geek geek geek geek geek geek geek geek geek Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
cursedshit
Yeni Üye
Yeni Üye
cursedshit

Kadın Mesaj Sayısı : 27

MesajKonu: Geri: Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =(   Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =( Icon_minitimePaz Ocak 13 2008, 17:04

vallaa phen bek biji çözemedimm açık konuşşsak smile ları sefmem pehn:D:D:D:D:D:Dama bu tepkiee gopdum yhaws:D:D
asi_qenc
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 2231

MesajKonu: Geri: Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =(   Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =( Icon_minitimePaz Ocak 13 2008, 17:24

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
MaRuL
Bağlanan Üye
Bağlanan Üye
MaRuL

Erkek Mesaj Sayısı : 459

MesajKonu: Geri: Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =(   Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =( Icon_minitimePtsi Nis. 28 2008, 20:17

xD
dark angel
Aktif Üye
Aktif Üye
dark angel

Kadın Mesaj Sayısı : 50

MesajKonu: Geri: Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =(   Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =( Icon_minitimeC.tesi Haz. 14 2008, 09:05

herqes benmde emo wede metaLcı feLn oLdumu dusunuo asLında sadece oLe taqıLıorum oLe deıLım dorusu ama bazıLarıda hurdacı satanıst feLan dıoLar emo oLaraq yhada rockcı oLaraq aNıLmaq qzL faqat yaNLıs anLamLarLa her rockcı satanıstmıs gıbı gosterıoLar bunu sebmıorum
MC Bl0odY KisS~*~
Sürekli Üye
Sürekli Üye
MC Bl0odY KisS~*~

MesajKonu: Geri: Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =(   Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =( Icon_minitimeC.tesi Haz. 28 2008, 12:39

doru banada okulda satanist falan diolardı tmm emo olupta satanist oluanlar var ama herkez oyle olcak diye bir genelleme yapmak çok yanlıs olur bence Wink

Saclarımı kestirdim. emo dediler.. =(
1 sayfadaki 1 sayfası